Ebru Akel büyülü dünyaya geliyor

13 Ekim Perşembe günü konuğu; Ünlü sunucu ve oyuncu EBRU AKEL…

12 Ekim 2011 13:28

Gündüz kuşağında kendini ispatlamış, ödüller almış ve izleyicinin beğenisini ve güvenini her zaman kazanmış, ekranların en hamarat en yaratıcı ismi Derya Baykal Kanaltürk ekranında…

 “DERYA’NIN DÜNYASI” tüm hızıyla Kanaltürk ekranında dönmeye devam ediyor…

Sevilen sanatçı el işlerinde en ince ipuçlarını, yemek tariflerinde lezzetin sırlarını, dekorasyon ve daha nice konuda bilinmeyenleri Kanaltürk izleyicisiyle paylaşıyor. Bu programda sadece çeneler değil eller de çalışıyor…

Birbirinden ünlü konukların ağırlanıyor…

13 Ekim Perşembe günü konuğu; Ünlü sunucu ve oyuncu EBRU AKEL…

Yeni projeleri ve hayatına dair bilinmeyenleri “Deryanın Dünyası”nda anlatıyor…

 Mutfağında enfes tatların yaratılıyor…

Yaratıcı elişleri,birbirinden farklı hobiler ve kırık kalpler de dahil olmak üzere her türlü hasarın onarılacağı programda, hayata dair sihirli dokunuşlarda yapılacak.

Türk kadını yaratıcılığı, hamaratlığı, pratik zekayı ve yaşamı kolaylaştıran sihirli tüyoları, her zaman olduğu gibi yine DERYA’NIN DÜNYASI’nda bulacak.

Hanımlar ufkunu genişletecek, boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirecek. Hoş sohbet, sanat ve maharet ile bir potada eriyecek, uzman konuklar çağımızın sıkıntılarını izleyiciler için derleyecek.

Derya’nın dünyası ayrıca eşsiz yemek tarifleriyle damağınıza, dekorasyonun püf noktalarıyla yaşam alanlarınıza renk verecek.

“DERYA’NIN DÜNYASI”  Hafta içi her gün saat 14.15’te KANALTÜRK’TE…